top of page

טיפולים

למי מיועד הקורס?

כאן תוכלו לקבל את כל המידע לגבי טיפולים בקלינקה 'תנועה ברגש'.

איך זה עובד?

כל טיפול מתחיל בשיחת היכרות ומותאם באופן מלא לצרכים שאיתם הגעתם באותו היום. זה הזמן לשתף אם יש אזור שאתם רוצים להתמקד בו,
העדפה לדרגה של חוזק, בעיה רפואית, אזורים רגישים או מצב רגשי שדורש תשומת לב. 
אני מתייחס בשיחה גם לאורח החיים שלכם, חולשות פיזיות או רגשיות שמלוות אתכם כרגע ודפוסי חשיבה. הבחירה בשיטת הטיפול יכולה להיות בחירה שלכם מראש לפי סוג הטיפול המועדף עליכם, או תוצאה של אבחון שלי מתוך הסיפור שתקשרתם במילים ודרך הסיפור שמתקבל מתוך המגע בגוף שלכם. הגוף תמיד מספר את הסיפור ואני יודע איך להקשיב לו. 

אני מזמין אתכם להרגיש בבית, אם תרצו תוכלו להנות ממקלחת חמה לפני או אחרי הטיפול, או גם וגם. 


טיפולים לריפוי ואיזון הגוף והנפש

עיסוי שוודי – עיסוי קלאסי עם שמן שקדים אורגניים. מתאים למי שרוצה להרפות את השרירים, לחדש את האנרגיה ולהרגיע את הנפש מבלי לעורר "שדים". העיסוי מתמקד בשכבת השרירים החיצונית של הגוף ועוזר לצמצם את המתחים והלחצים שמלווים את חיי היום יום.   

עיסוי אירוודה – עיסוי מדיטטיבי לפי מסורת הריפוי ההודית עם כמות גדולה של שמן שומשום חם. העיסוי מרגיע ותורם להזנה ולחידוש העור. אפשר לבחור גם לשלב מגע באזור הפנים ו"העין השלישית" כדי להוריד עוד את רמת המתח, ולהתמסר עד הסוף לתחושה של הרפיה. 

עיסוי משולב עם אבני בזלת חמות – עיסוי מעמיק בשמני מרפא בשילוב אבנים חמות שממריצות את הזרימה של האנרגיה והדם בגוף. הטכניקה הזו מאפשרת לי לעבוד באופן נקודתי על האזורים הכואבים עד לעומק רקמת השריר. למה דווקא אבני בזלת? האינדיאנים מאמינים שיש להן יכולות ריפוי ייחודיות והניסיון שלהם מלמד ששילוב האבנים בטיפול יכול לזרז באופן משמעותי את ההרפיה של השרירים התפוסים.

טיפול ברפלקסולוגיה – שיטת טיפול המתמקדת בעיסוי ותנועה של כפות הרגליים והידיים לצד הפעלת לחץ על נקודות מפתח. הרעיון בבסיס השיטה הוא שבכפות הרגליים יש השתקפות (reflection) של כל האברים בגוף. אפשר לאבחן בעזרת רפלקסולוגיה את המקור לבעיות פיזיות ולדפוסים רגשיים ולהצליח לטפל בהם באופן יעיל וממוקד. 

עיסוי רקמות עמוק – המטרה בעיסוי מהסוג הזה היא לחדור לרבדים העמוקים של השרירים בגוף ולהגיע לכדי שחרור כאבים כרוניים ומתח. הטכניקה מתמקדת באזורי כאב ספציפיים ומאפשרת לי לעזור לך להגיע לשחרור ורגיעה בדיוק איפה שצריך. בדרך כלל לא נעשה שימוש בשמן בסוג זה של טיפול. העיסוי מתאים במיוחד לטיפול בכאבים כרוניים, מאפשר להגדיל את טווח התנוועה ולשפר את היציבות. עיסוי רקמות עמוק מתאים גם כזרז להתאוששות מפגיעות רקמות רכות בעקבות תאונות אופניים/רכב או פציעות ספורט. 

טיפול בכוסות רוח – הצמדה של כוסות לעור בעזרת ואקום בשביל להזרים דם לאיברים "בעיתיים" ולהקל משמעותית על הכאב. אפשר להתאים את העוצמה של הואקום לפי הרגישות שלך ובהתאם למה שהגוף יאפשר. מומלץ להשתמש בסוג הזה של הטיפול במצבים של שרירים תפוסים וכואבים וכפתרון לסימנים ראשונים של התקררות. אין מה לחשוש מהסימנים העגולים האדומים שנשארים על הגב לאחר הטיפול, הם יחלפו מעצמם תוך 3 ימים עד שבוע. באחריות.

 

אפשרויות משך הטיפול:

+ שעה, אבל באמת שעהלא כולל את שיחת ההיכרות בהתחלה. עלות: 300 ₪

+ שעה וחצי של הקלה מתמשכת! עלות: 350 ₪

טיפולי מסע - סדרת טיפולים ממוקדת במטרה לפתור קושי גופני או רגשי

אין חדשות בעניין הזה, כאבי גב כרוניים או כאבים שנגרמו מפציעות לרוב לא נעלמים אחרי טיפול אחד. פשוט אין פתרון קסם ולפעמים נדרש לבחור להתחיל תהליך טיפולי כדי לראות תוצאות. הרבה מטופלים שלי בוחרים להגיע לקלינקה מדי שבוע או שבועיים לפרק זמן שהגדרנו יחד מראש כדי לתת פתרון אמיתי לבעיה ספציפית. אתם מוזמנים לתאם מפגש ראשון להיכרות ונתקדם משם בהתאם לצרכים שיעלו באבחון.

bottom of page